Жалюзі:


Як правило, люди взимку чекають на тепле літо, а з його приходом, чомусь вже не так радіють. У всьому винне палаюче сонце. Особливо гостро ця проблема стає перед власниками квартир, у яких вікна виходять на південь. Цілий день вони змушені закривати великими і важкими гардинами та шторами свої вікна, що заважає не тільки проникненню світла до оселі, але і затримує доступ чистого та свіжого повітря.
В останні роки ми можемо все частіше бачити на вікнах своїх сусідів нову прикрасу – жалюзі. Вони здатні рівномірно і м’яко розсіювати світло від сонця. До того ж, цей різновид декору для вікон може стати чудовим елементом внутрішнього дизайну, так як його різноманіття дійсно велике. Виробники пропонують нам горизонтальні, вертикальні, рулонні (штори з роликами) та захисні жалюзі. Основним елементом даного декору є рейки (ламелі), які представляють з себе стрічку, що виготовляється з різного матеріалу. Не важко здогадатися, що в горизонтальному положенні ламелі розміщенні саме в горизонтальних конструкціях. При виготовленні вертикального «одягу» для вікон рейки розміщують, відповідно, вертикально. В захисних же конструкціях ламелі розташовані суцільним полотном та намотуються на вал. Виробництво рулонних базується на тому же принципі, тільки замість рейок використовується суцільна тканина.
В більшості випадків, покупці замовляють пластикові горизонтальні жалюзі, тому що вони дешевші та більш практичні при використанні. Їх полюбляють розміщувати на кухнях, бо вони не створюють небезпеки пожежі, а їх миття не потребує багато часу та сил.
Крім цього, жалюзі виготовляються з різних матеріалів. Найпопулярнішим залишається пластик. Але якщо є бажання створити стильний та оригінальний декор в домі чи офісі, то можна використовувати дерев’яні, текстильні та металеві конструкції.

Узнать подробнее

Украина, г. Киев, ул. Малевича Казимира, 86Д индекс: 03680

E-mail: 5876372@ukr.net

Киевстар: (067) 759 - 86 - 96

Vodafone: (050) 809 - 78 - 92