Фоторолети

Виробництво та продаж фоторолет

Фоторолети — ще один новий продукт у великому виборі сонцезахисних систем. Тепер з’явилася додаткова нагода задовольнити всі свої запити. У нашій компанії ви можете замовити вироби за індивідуальними розмірами та з будь-яким візерунком, фотографією або зображенням на ваш смак. Логотипи та інші зображення потрібно надати в електронному вигляді:

  • Вибирайте картинку на сайті  фотобанка або надсилайте нам свої фото.
  • Можете замовити розробку індивідуального дизайну.
  • Термін виготовлення жалюзі з нанесенням фотозображення 5-7 робочих днів.

 Технологія латексного друку HP:

  • Латексна печатка — технологія, в якій чорнило виготовляються на водній основі і пігменту, що фарбує, практично не мають запаху і не дратують слизову дихальних шляхів людини. Вони стійкі до вицвітання, стійкі до вологи, заломів та механічного впливу. Безпека латексного чорнила підтверджується рядом міжнародних сертифікатів, саме тому латексне чорнило широко використовується у всьому світі для інтер’єрного друку. Тканини, надруковані цим чорнилом, рекомендується використовувати в оформленні дитячих кімнат, спалень, віталень та інших житлових приміщень. Латексна друк — одна з останніх інноваційних новинок на ринку друкованих технологій, миттєво завоювала популярність і користується підвищеним попитом у порівнянні з технологією попереднього покоління — екосольвентним друком. Завдяки високому ступеню екологічної безпеки латексного чорнила, що складається зі штучного полімеру – латексу та водної основи. Це чорнило містить мінімум летких речовин і практично не має запаху.
  • Екологічність від початку і до кінця – це головна перевага латексного друку. Тепер ви можете використовувати тканинні ролети з фотодруком у приміщеннях різного призначення, у тому числі житлових будинках або медичних закладах.

Основна відмінність друку латексним чорнилом полягає в нагріванні в процесі друку тканини для випаровування водної основи та «запікання» полімеру. Залежно від тканини температура вибирається в діапазоні від 60 до 110°С. Відразу після друку тканина готова до встановлення у готовий виріб. Латексні чорнила дозволяють отримати зображення дуже високої якості, відрізняються відмінною передачею кольору і мають підвищену стійкість до різних зовнішніх впливів. Тканина з латексним друком не боїться перепадів температур, прямих сонячних променів та інших кліматичних впливів. Системи з такою тканиною водостійкі, стійкі до стирання та деформації.

Латексні чорнила HP на водній основі не тільки забезпечують чудову якість, точність і довговічність відбитків, але і є екологічно безпечними, що важливо як для постачальників послуг друку, так і для споживачів.

НАВЕРХ