Москітна сітка

Виробництво та продаж москітних сіток

З приходом теплої пори року однією з найважливіших проблем стають настирливі комахи, які так і намагаються залетіти через відкрите вікно до будинку. Але ж неможливо все літо сидіти із зачиненими вікнами! Вирішити цю проблему допоможуть москітні сітки. На відміну від хімічних засобів захисту від комах, протимоскітні сітки є екологічно чистими та довговічними. Крім того, вони недорогі та дуже прості у використанні. Москітні сітки – найнадійніший і найбезпечніший засіб захисту від комах.

Москітні сітки прослужать Вам дуже тривалий час, на зимовий період їх можна знімати і прибирати. А влітку – знову розміщувати на вікні. Сітки, зроблені за найсучаснішими технологіями, вони збережуть функціональність і красивий зовнішній вигляд.

Як доглядати за москітними сітками:

  • для видалення пилу та бруду – москітну сітку можна промити під натиском душу. Таку процедуру можна проводити кілька разів на сезон.
  • сітку можна очищати пилососом або мийною машиною (бажано встановити низький рівень).
  • протимоскітну сітку можна не прибирати з настанням холодів.

На сьогоднішній день, купівля та встановлення москітних сіток дозволить захистити себе та свою родину від мух та комарів. Дозволить насолодитися свіжим повітрям, не боячись комах.

Ціни та терміни виготовлення

  • Вартість рамкових москітних сіток система Анвіс колір білий —  599 грн. за м.кв.
  • Вартість рамкових москітних сіток система Анвіс колір коричневий — 680 грн. за м.кв.
  • Термін виготовлення від 1 до 5 робочих днів, залежно від завантаження цеху.
Наверх