Рулонні штори

Виробництво та продаж рулонних штор

Рулонні штори за вашим бажанням можна підібрати будь-якого кольору та щільності, від повного затемнення спальної кімнати, до створення яскравої та стильної прикраси всього будинку. Існують різні системи мають свої власні характеристики:

Системи відкритого типу:

  • MINI SET та BESTA MINI – головною перевагою рулонних штор MINI є мініатюрність конструкції, яка дозволяє встановити їх на стулки вікна. Тканина намотується на спеціальний вал і тримається паралельно до скла за рахунок магнітів або волосіні. Система виглядає дуже легкою та займає мінімальний простір на віконній рамі.

 

Системи закритого типу:

  • BESTA UNI (з плоскою напрямною) та BESTA UNI (з п-подібною напрямною) — це найпоширеніші системи штор. Дуже гармонійно виглядають на стулках пластикових вікон, візуально виглядають, як єдине ціле за рахунок округлої короби, акуратної форми, яким закритий рулон і плоских напрямних мініатюрної форми, які розташовані з боків тканини. Обов’язковою умовою для встановлення системи UNI BESTA (з плоскою напрямною) на стулку є штапик прямокутної форми та глибиною не менше 10 мм. Бічні напрямні надійно утримують тканину штори паралельно до скла і практично виключають можливість потрапляння сонячного світла. Можна досягти максимально можливого затемнення приміщення в порівнянні з іншими рулонними шторами.

КОЛЛЕКЦИЯ ТКАНЕЙ:

Наверх